Wózek 3w1 iwood jeans granatowy marki Foppapedretti. Tanie oferty ze sklepów i opinie.

chwilowy brak towaru

  • Producent: Foppapedretti
  • Kategoria: Wózki wielofunkcyjne

System podróżowania iWood to pierwsze trio na świecie z drewnianą i aluminiową ramą. Wózek wielofunkcyjny 3w1 Foppapedretti Iwood Jeans Granatowy dedykowany dla dzieci od 0 miesięcy do około 3 lat. Iwood Jeans Granatowy 3w1 to znakomity wybór dla Ciebie, jeśli oczekujesz czegoś więcej niż jedynie wózka.

Wielofunkcyjny wózek to ergonomiczne rozwiązania, nieprzeciętny design i kompletnego (złożonego z gondoli, spacerówki oraz fotelika samochodowego) zestawu od pierwszych dni życia aż do ok 3 roku życia waszych pociech.

wykorzystana w wózku postępowa rama pozostała tak zaprojektowana, aby zapewnić przystępne przemieszczanie się z wózkiem, a także wygodne pokonywanie wszelkich nierówności. Dzięki temu zapewnia najwyższy komfort oraz wygodę dla dziecka.

Gondola przeznaczony od pierwszych dni życia Twojego dziecka.dostosowuje się do ramy dzięki wygodnemu systemowi mocowania / uwalniania. Wyposażony w oddychającą podstawę i regulowane oparcie aż w 3 pozycjach.

regulowane zadaszenie oraz zdejmowaną osłonę. Praktyczny uchwyt do przenoszenia. Gondola nie jest przeznaczona do przewozu dzieci w samochodzie. Spacerówka Dla dzieci w wieku od 6 miesięcy do 15 kg (około 3 lat).

Rama z drewna i aluminium jest prosta do zamknięcia. Obrotowe przednie koła z blokadą. Pedał hamulca postojowego. Odwracalne siedzenie (przodem do kierunku jazdy lub tyłem do kierunku jazdy), z regulowanym podnóżkiem.

regulowane oparcie, 5-punktowy pas bezpieczeństwa. Dostosowywany podłokietnik ochronny otwierany. Rękojeść ze sztucznej skóry, regulowana. W komplecie pokrowiec na nóżki i pokrowiec przeciwdeszczowy. Fotelik Samochodowy / Nosidełko przeznaczony dla grupy 0+, od urodzenia do 13 kg (około 15 miesięcy).

Łatwo dostosowuje się do ramy dzięki komfortowemu systemowi mocowania / uwalniania. Siedzisko anatomiczne. Wyekwipowany w zdejmowaną osłonę przeciwsłoneczną i wewnętrzne pokrycie na pierwsze kilka miesięcy. Może być wykorzystywany jako kołyska z systemem kołysania i jako nosidełko.

wyekwipowany w wygodny dostosowywany uchwyt do przenoszenia. Zgodny z regulacjami europejskimi ECE R44 / 04 W zestawie funkcjonalna torba na podręczne rzeczy. Waga: Fotelik: 3,8 kg Gondola: 4,6 kg Rama i spacerówka: 13,2 kg Stelaż: 8,8 kgRama i fotelik samochodowy: 11,8 kg.

wymiary: Wózek rozłożony: Wysokość: 117 cm Długość: 88 cm Szerokość: 62 cmWózek złożony: Wysokość: 53 cm Długość: 85 cm Szerokość: 62 cm Wózek spełnia najsurowsze Europejskie normy, atest: EN 1888:2012

Top produkty w kategorii: Wózki wielofunkcyjne